#5 فراگیری دستگاه لیزر وردپرس – راهکار کلمات اصلی

قبل از این که با صرفه سازی دستگاه لیزر رو استارت کنیم , باید بدونیم برای چه کلمات مهم می خوایم مرتبه داشته باشیم .

پژوهش لغت ها اصلی شامل ابزارهای مختلفی میباشد , دستگاه لیزر بسته به این که پروژه شما چقدر بزرگه اینکار ممکنه دستگاه لیزر چند هفته ارتفاع بکشه . ما یه دوره آموزشی چهار ساعته دستگاه لیزر به اسم SEO : Keyword داریم ; که در کتابخانه دستگاه حکاکی لیزری in Depth قرار داره . اگه بخواین قضیه رو دقیقتر بررسی کنین می تونین ازش به کار گیری کنین .

چیزی که می خوام به صورت مختصر اون رو پوشش بدم , اینه که در اصل دو گونه استراتژی کلمه و واژه حساس وجود داره و قبل از این‌که در راستای جلو جنبش کنیم بایستی یکیش رو تعیین نمائید .

اولی مورد شیوه fat head هست . این شیوه زمانیه که بخواید وبسایت خودتون رو برای یک یا یکسری واژه که حجم جستجوی بالایی دارن با صرفه سازی کنید . دستگاه لیزر به این ترتیب برای فروشگاهی که ما می خوایم بسازیم می تونیم واژه مهم مغازه کیک رو آزمون کنیم . برای این واژه ترافیک متعددی وارد تارنما میشه . اگه بتونیم جايگاه خیر برای اون داشته باشیم , می تونیم هزاران بازدید رو توی دستگاه لیزر ماه به وبسایت جذب کنیم .

بخش خوب در امر استراتژی fat head اینه که به لیست عظیمی از عبارات مهم نیاز ندارین که بخواین همیشه اون رو با صرفه سازی کنین . شما یه کلیدواژه دارین و کلیه متون و صفحات‌تون درباره‌ی اون واژه و کلمه هستن . عیب این منش اینه که رتبه بندی برای واژه‌های عمومی مشقت بار تره . هزاران وب سایت دیگه وجود داره که عملکرد می کنن برای واژه مغازه کیک درجه ای داشته باشن .

چیزی که ریلکس تره شیوه کلمه ها مهم دم دراز است . این رویکرد زمانیه که جور ای از واژه و کلمه های جستجو که محبوبیت کمتری داره و در عین هم اکنون رقابت کمتری هم بر روی اون است انتخاب می‌کنید . بنابراین جای اینکه همت فرمایید , برای کلمه مغازه کیک مرتبه ای داشته باشید , می تونیم بر روی درجه بندی کلمه دکان کیک در Carpinteria کارایی کنیم یا دکان کیک وگان یا خوردنی برای مهمانی به دنیا آمدن در کارپینتریا .

همه این ها به لحاظ واژه و کلمه های کوچک تری هستن و تایپ کردن مطلب یا ایجاد بخش در وبسایت برای هر کدوم از این واژه و کلمه ها دستگاه لیزر مقداری به مجال نیاز داره . از اونجایی که این عبارات خاص هستن , دستگاه لیزر رقابت کمتری روی اون ها وجود داره . این موضوع به این معنیه که سکو بندی برای اون ها آسان تره .

به طور کلی رویه لغات حیاتی دم دراز بعداز استارت عمل بسیار راحت خیس خواهد بود . بعداز این‌که برای یک‌سری واژه و کلمه دم دراز مرتبه دستگاه لیزر به دست آوردید , می تونید برنامه خردسالان رو در استراتژی fat head نیز آغاز فرمائید . به این ترتیب هنگامی سایتتون رو ایجاد میکنید , بهتره روی لغات با اهمیت دم دراز تمرکز فرمائید . ( مگر اینکه جايگاه خیر در حال حاضر داشته باشید ) اینطوری می‌تونین نیازهای خاصی دستگاه لیزر که مخاطبان دارن رو انگیزه قرار به این . این رویه راحت تری نسبت به سکو بندی برای واژه های همگانی میباشد .